Produkty

Cez internet

Kredit si môžeš veľmi jednoducho, bezpečne a pritom pohodlne dobiť z domu alebo z kancelárie. Stačí ak máš platobnú kartu, alebo využívaš internet banking. 

Dobíjanie kreditu prostredníctvom internet bankingu

Dobitie kreditu na tvojej predplatenej Naymobile karte cez internet banking je moderné, bezpečné a pritom jednoduché.

Postup:

 1. Na stránke O2 dobíjania cez internet zadaj telefónne číslo predplatenej Naymobile karty, ktorú si želáš dobiť a hodnotu kreditu.
 2. Vyber si požadovanú platobnú metódu. K dispozícii sú Sporopay Slovenskej sporiteľne, VÚB eCard a Tatrapay Tatrabanky.
   
  SporopayTatrapayVUB ecard
   
 3. Od tohto momentu sa nachádzaš na zabezpečených stránkach internet bankingu tvojej banky. Po úspešnom prihlásení sa zobrazí predvyplnený platobný príkaz. Prihlasovacie ani iné údaje zadávané na stránke internet bankingu tvojej banky nie sú spoločnosti NAY a.s. a Telefónica O2 Slovakia, s.r.o. k dispozícii. Banka informuje spoločnosti len o samotnom výsledku transakcie.
 4. Po potvrdení platobného príkazu a úspešnej úhrade bude v priebehu niekoľkých minút tvoja požiadavka na dobitie vybavená. O dobití kreditu ťa budeme informovať potvrdzujúcou SMS správou.
 5. V prípade neúspešného dobitia, resp. inej reklamácie, kontaktuj, prosím, Zákaznícku Nay Infolinku 919 (0949 949 919).
 6. Platný daňový doklad ti radi vystavia v ktorejkoľvek značkovej predajni O2 .
   

Dobíjanie kreditu cez internet prostredníctvom platobných kariet

Dobitie kreditu na tvojej predplatenej Naymobile karte cez internet prostredníctvom platobných kariet je jednoduché a teraz aj veľmi bezpečné.

Postup:

 1. Na stránke O2 dobíjania cez internet zadaj telefónne číslo predplatenej Naymobile karty, ktorú si želáš dobiť a hodnotu kreditu.
 2. Vyber si požadovanú platobnú metódu, v tomto prípade Úhrada prostredníctvom platobnej karty.
 3. Od tohto momentu sa nachádzaš na zabezpečených stránkach Všeobecnej úverovej banky, ktorá realizuje akceptáciu platobných kariet a samotnú platobnú transakciu. Na tejto stránke, prosím, zadaj informácie o tvojej platobnej karte:
  1. meno na karte,
  2. číslo karty,
  3. platnosť karty,
  4. CVC2/CVV2 kód
  Údaje zadávané na tejto stránke nie sú spoločnosti NAY a.s. a Telefónica O2 Slovakia, s.r.o. k dispozícii. Všeobecná úverová banka, ktorá prevádzkuje systém akceptácie platobných kariet, informuje spoločnosti len o samotnom výsledku transakcie.
 4. V priebehu niekoľkých minút bude tvoja požiadavka na dobitie vybavená, o dobití kreditu ťa budeme informovať potvrdzujúcou SMS správou.
 5. V prípade neúspešného dobitia, resp. inej reklamácie kontaktuj, prosím, Zákaznícku Nay Infolinku 919 (0949 949 919).
 6. Platný daňový doklad ti radi vystavia v ktorejkoľvek značkovej predajni O2.


Podporované platobné karty

Pre dobitie kreditu cez internet je možné využiť platobné karty najvýznamnejších kartových spoločností MasterCard, Maestro, VISA , VISA Electron, ak vydávajúca Banka umožňuje uskutočňovanie e-commerce transakcií týmito kartami. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Banku, ktorá vydala Vašu platobnú kartu.


Bezpečnosť pri platbe prostredníctvom platobných kariet cez internet

Pri poskytovaní služby dobíjania kreditu cez internet prostredníctvom platobných kariet spolupracujeme so Všeobecnou úverovou bankou, a.s., ktorá plne zabezpečuje celý proces akceptácie platobných kariet. Služba akceptácie podporuje aj najnovší štandard 3D Secure vyvinutý kartovými spoločnosťami VISA a MasterCard a je to prvá e-commerce služba akceptácie platobných kariet používajúca tento štandard v Slovenskej republike.

NAY a.s. a Telefónica O2 Slovakia, s.r.o. nemá prístup k informáciam o tvojej platobnej karte. Neposkytuj v žiadnom prípade informácie o tvojej platobnej karte tretím osobám vrátane zamestnancov spoločnosti NAY a.s. a Telefónica O2 Slovakia, s.r.o. . V prípade reklamácií uveď zamestnancom NAY a.s. alebo Telefónica O2 len telefónne číslo Naymobile predplatenej karty, výšku dobíjaného kreditu a čas dobíjania.

Viac informácii ohľadom služby akceptácie platobných kariet VUB eCard a bezpečnosti nájdeš na internetovej stránke VUB:
http://www.vub.sk/show.asp?category=2851.

V časti Zákaznícke centrum nájdeš Všeobecné podmienky poskytovania predplatených služieb.

Pre bližšie informácie kontaktuj, prosím, Zákaznícku Nay Infolinku 919: 0949 949 919.

2009 © NAY a.s. | Poskytovateľom služby je Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.   konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk created by CATMEDIA